ANEX - personální agentura

Jsme zde pro vás jiřž 12 let

Novinky a informace

Prosinec 2017
Přejeme krásné a veselé Vánoce a šťastný úspěšný Nový rok  2018!  Děkujeme za vaši přízeň a spolupráci a těšíme se na další zajímavé konkurzy a setkání!

Listopad 2017
Brněnská a ostravská pobočka vypisují konkurzy do stavebnictví, developmentu a bezpečnosti.
Pražská pobočka zahájila spolupráci s významnou advokátní a patetovou kanceláří, hledáme patentové zástupce a jejich asistentky. Reagujte a navštivte Aktuální konkurzy. 

Říjen 2017
Vypisujeme ekonomické konkurzy pro Jihomoravský kraj, hlavně v Brně. Jedná se o pozice Hlavních účetních. Výběrová řízení pod čísly 962, 955 a 953 naleznete v sekci Aktuální konkurzy. Reagujte rychle.

Září 2017
Konec léta patří obchodu. Naši klienti před koncem roku posilují obchodní týmy na všech pozicích a ve všech regionech ČR. Naleznete v sekci Aktuální konkurzy.

Červenec, srpen 2017
Všem našim klientům i uchazečům o práci přejeme krásné prožití letních prázdnin, hodně sluníčka a žádné úrazy.

Červenec 2017
 Vypisujeme konkurzy pro stavební obory v Brně a Ostravě. Výběrová řízení pod čísly 940, 941, 942, 943 naleznete v sekci Aktuální konkurzy. Reagujte rychle.

Červen 2017
Centrála v Ostravě vypisuje výběrové řízení pro svého významného klienta, generálního dodavatele staveb, na pozici ŘEDITELE ZÁVODU Ostrava. (938). Podrobnosti jsou uvedeny v sekci Aktuální konkurzy.

Květen 2017
Ostravsko vypisuje konkurzy pro ocelářský průmysl, pozice Hlavní účetní (935). Podrobnosti jsou uvedeny v sekci Aktuální konkurzy.

Květen 2017
Pražská pobočka vypisuje konkurzy pro výrobně - obchodní společnosti, Project manager/KAM - oblast osvětlení (920) a Obchodní zástupce/zástupkyně (kompresory) - PRAHA (925). Podrobnosti jsou uvedeny v sekci Aktuální konkurzy.

Květen 2017
Brněnská pobočka hledá pro developerskou společnost Referentku obchodu (931) a Pracovníka controllingu (932). Reagujte rychle. Podrobnosti jsou uvedeny v sekci Aktuální konkurzy.

Duben 2017
Ostravsko vypisuje konkurzy pro výrobně - obchodní společnost, Samostatná účetní (926) a Technik/technička střediska hliníkových systémů (929). Podrobnosti jsou uvedeny v sekci Aktuální konkurzy.

Březen 2017
Zahájení konkurzů pro resort Dolní Moravy. Ekonomické pozice a ředitel/ka resortu. Příležitost pro zkušené profesionály se vztahem k hotelnictví a cestovnímu ruchu. Možnost pro uchazeče/ky z celé ČR, nabídka ubytování poskytnuté zadavatelem.

Únor 2017
Pražská pobočka vypisuje příležitosti pro zkušené obchodníky s technickým zaměřením. Možnost pro uchazeče z celé ČR, práce home office nebo ubytování poskytnuté zadavatelem.

Leden 2017
Příříležitost v Ostravě pro SŠ stavebního nebo strojního směru. Hledáme Samostatného technika hliníkových systémů. Příležitosti je i pro mimo ostravské uchazeče, zadavatel poskytuje ubytování. Více viz Aktuální konkurzy.

Prosinec 2016
Všem obchodním partnerům a milým uchazečům o práci přejeme krásné a veselé Vánoce a šťastný úspěšný Nový rok  2017!  Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci!

Říjen a listopad 2016
Pražská pobočka vypisuje příležitosti pro manažery ve výrobní sféře. Hledáme také kandidáty/ky do zajímavých obchodních pozic v Praze a středních Čechách. Příležitosti jsou vypsány v Aktuálních konkurzech

Září 2016
Nově vypisujeme příležitosti v Ostravě pro VŠ/SŠ stavebního směru. Hledáme kandidáty/ky hlavně do pozic samostatných projektantů, ale i techniků stavařů. Příležitosti jsou vypsány v Aktuálních konkurzech

Červenec a srpen 2016
Hurá prázdniny! Všem obchodním partnerům a uchazečům o práci přejeme krásné prázdniny!

Červen 2016
Všechny konkurzy pro zahraniční firmu z oblasti IT v Praze byly úspěšně ukončeny. Děkujeme všem kandidátům.

Červen 2016
1. června 2016 otevíráme  již 16. rok úspěšného provozu naší personální agentury. Všem klientům ze strany zaměstnavatelů a uchazečům o práci děkujeme za mnohaletou přízeň!

Nově vypisujeme příležitosti v Jihomoravském kraji v ekonomickém oboru. Hledáme kandidáty/ky hlavně do pozic hlavních a samostatných účetních, a to v Brně a Břeclavi. Příležitosti jsou vypsány v Aktuálních konkurzech

Květen 2016
Nové příležitosti pro pracovníky IT v Praze na všech úrovních. Konkurzy jsou pro zahraničního zaměstnavatele a týkají se manažerů, obchodníků a programátorů. Příležitosti jsou vypsány v Aktuálních konkurzech

Duben 2016
Nové příležitosti pro ekonomické obory. Hledáme lidi hlavně na Moravě na pozice finančních pracovníků, kontrolerů, pohledávek, účetních a samostatných účetních. Příležitosti jsou vypsány v Aktuálních konkurzech.

Březen 2016
Jaro jsme zahájili ve jménu obchodu. Společnosti s novou sezónou nabírají kvalitní kandidáty do této sféry. Některé konkurzy jsme již obsadili, některé právě probíhají. Navštivte naši rubriku Aktuální konkurzy.

Únor 2016
Nové pracovní příležitosti byly hlavně pro ekonomy a pracovníky managementu jak v Ostravě tak v Praze. Děkujeme všem za spolupráci!

Leden 2016
Přivítali jsme Nový rok a současně jsme přinesli příležitosti pro pracovníky v IT (programátory a SW architekty). Úspěšně jsme obsadili tyto konkurzy v Brně!

Prosinec 2015
Tak už je opět rok  za námi!
Všem obchodním partnerům a uchazečům o práci přejeme krásné a veselé Vánoce a šťastný úspěšný Nový rok  2016!  Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci!

Listopad 2015
Získali jsme nové příležitosti pro finanční odborníky a technické profese, viz sekce Aktuální konkurzy.

Září 2015
Uzavřeli jsme úspěšně konkurzy v zahraniční společnosti zaměření na IT. Všem úspěšným i neúspěšným uchazečům děkujeme za  účast a přejeme mnoho štěstí. Tým ANEX.

Červen 2015
1. června 2015 otevíráme  již 15. rok úspěšného provozu naší personální agentury. Všem klientům ze strany zaměstnavatelů a uchazečům o práci děkujeme za mnohaletou přízeň!

Květen 2015
Spolupracujeme s významným zaměstnavatelem v MS regionu -TATRA TRUCKS a.s. výrobce těžkých nákladních off-road automobilů a speciálních vozidel TATRA. V našich aktuálních konkurzech naleznete nová místa.

Duben 2015
Programujete v jazyce C#? Pro brněnského klienta hledáme programátory pro práci v uvedeném jazyce na platformě .NET pro vývoj ERP systému. Navštivne aktuální seznam konkurzů č. 791!

Březen 2015
Naše pobočky v regionech posílili noví kolegové firemní i externí. Můžeme tak kvalitněji zvládnout hledání pracovníků pro Vaši firmu i pro více uchazečů o práci.

Únor 2015
Spuštěna nová aplikace databáze ANEX a zahájena spolupráce s novými externími servery práce.

Leden 2015
Rádi vás přivítáme v novém sídle naší pražské pobočky. V průběhu ledna 2015 jsme zahájili provoz v sídle společnosti sevendesing s.r.o., Korunní 1440/60, Praha 2 - Vinohrady!

Prosinec 2014
Přejeme krásné a veselé Vánoce a šťastný úspěšný Nový rok  2015! Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci!

Červen 2014
Máte zkušenosti s programování v jazyce Java a nadšení pro obor? Pro významnou mezinárodní společnost z oboru poskytování SW, hledáme Java developery. Navštivte aktuální seznam konkurzů č. 704 a 705!

Červen 2014
2. června 2014 jsme otevřeli již 14. rok úspěšného provozu naší personální agentury. Všem klientům ze strany zaměstnavatelů a uchazečům o práci děkujeme za mnohaletou přízeň!

Květen 2014
Nové příležitosti pro pracovníky v IT (programátor, SW architekt). Pro významného klienta z oboru vývoje a výroby zařízení a SW hledáme pracovníky pro rozšíření vývoje. Navštivte aktuální seznam konkurzů č. 693, 694, 695 a 696!

Duben 2014
Máte zkušenosti s programování v jazyce C#, C++? Pro významného brněnského klienta hledáme další programátory do nově  stavěného týmu pro práci v uvedeném jazyce. Navštivte aktuální seznam konkurzů č. 664 a 687!

Březen 2014
Nabízíme nové manažerské pozice pro obchodní, strojní a marketingové obory! Navštivte aktuální seznam konkurzů.

Únor 2014
Máte zkušenosti s  prací v personální agentuře? Pro externí spolupráci a posílení týmu v brněnské pobočce hledáme konzultanty/ky.  Neváhejte a reagujte! Navštivte aktuální seznam konkurzů č. 665!

Únor 2014
Máte zkušenosti s programování v jazyce C#? Pro významného brněnského klienta hledáme programátory pro práci v uvedeném jazyce na platformě .NET pro vývoj ERP systému. Navštivne aktuální seznam konkurzů č. 664!

Leden 2014
Nový rok jsme zahájili novými zakázkami. Máte zkušenosti s oborem stavebním a strojním? Navštivte aktuální seznam konkurzů!

Prosinec 2013
Všem našim klientům a uchazečům o práci přejeme krásné prožití svátků vánočních a mnoho úspěchů v roce 2014!

Listopad 2013
Máte zkušenosti s  prací v personální agentuře? Pro externí spolupráci hledáme v Brně  konzultanty/ky.  Neváhejte a reagujte!

Září 2013
Máte zkušenosti s  prací v personální agentuře? Pro externí spolupráci hledáme v Ostravě  konzultanty/ky.  Neváhejte a reagujte! Navštivte aktuální seznam konkurzů č. 628!


Srpen 2013
Máte zkušenosti s  dotačními a investičními programy ve stavebnictví? Neváhejte a reagujte!
Pro klienta ve Zlíně hledáme zkušené manažery/ky pro dotační programy. Navštivte aktuální seznam konkurzů!

Červenec 2013
Nabídka pro uchazeče strojních oborů! Pro klienty v MS regionu a v Brně hledáme zkušené pracovníky - konstruktéry, vedoucí pracovníky a obchodníky. Navštivte aktuální seznam konkurzů.

Červen 2013
Nabídka pro inženýry/inženýrky stavebních oborů! Pro významného klienta v Ostravě hledáme zkušené projektanty v oboru dopravních a vodních staveb. Navštivte aktuální seznam konkurzů.

Květen 2013
Pro našeho významného klienta v Ostravě HLEDÁME  zkušené pracovníky na pozici Technik střediska hliníkových systémů. Podrobnosti naleznete v sekci Aktuální konkurzy pod číslem 606.

Únor 2013
Rok 2013 jsme zahájili prací na nových personálních projektech. Získali jsme zajímavé klíčové klienty. Díky nim vám můžeme nabídnout nová pracovní místa v technických, ekonomických a obchodních oborech, podrobnosti naleznete v sekci Aktuální konkurzy. 

Leden 2013
Tak jako v loňském roce i letos pro vás každý den sledujeme novinky v oboru práce, psychologie, poradenství a pracovního práva v ČR i ve světě, viz Aktuality.

Prosinec 2012
Děkujeme všem spolupracujícím společnostem i uchazečům o práci za přízeň v uplynulém roce. Přejeme krásné Vánoce a úspěšný rok 2013. 

Listopad 2012
Získali jsme výhradní smlouvu pro výběr pracovníků a personální poradenství pro významnou zahraniční společnost  v oboru automotive v ČR.

Říjen 2012
Novou vedoucí pražské pobočky se stála koordinátorka pro Prahu a střední Čechy Mgr. Tereza Raisová.

Září 2012
Vedení brněnské pobočky převzala koordinátorka pro střední a jižní Moravu Bc. Bohdana Pechová.

Červen 2012
Spuštěna nová internetová prezentace www.anexperson.cz.

Duben 2012
Novou posilou pro výběrová řízení spadající pod naši brněnskou pobočku se stala Mgr. Veronika Fiedlerová.

Březen 2012
Specializovaný web personální audity. Připravujeme nově spuštění specializovaného mikrowebu zaměřeného na personální audity, procesní audity a audity BOZP a PO.

Prosinec 2011
Přejeme všem krásné Vánoce a šťastný rok 2012. Vážíme si Vaší přízně a spolupráce!

Říjen 2010
Získali jsme projekt na Analýzu pracovních pozic pro seniorských ústav ve Zlínském kraji
 
Říjen 2010
Od 1. 10. 2010 nás najdete v nových prostorách na adrese Vinohradská č. 48, Praha 2 -Vinohrady !! Telefon a další kontakty zůstávají stejné.
 
Září 2010
Naše agentura zpracovala projekt Analýzy pracovních pozic pro sociální ústav na severní Moravě
 
Březen 2010
PERSONÁLNÍ AUDITY V ROCE 2010 V dnešní nelehké ekonomické situaci je znovu a důrazněji otevřena otázka prospěšnosti a úspěšnosti personálních auditů. Právě dnes vám takový projekt může pomoci zvládnou situaci bez propouštění kmenových zaměstnanců. Více informací naleznete v sekci Pro klienty/Personální audity
 
Únor 2010
Nabídka pro inženýry stavebních oborů Pro významného klienta v Ostravě hledáme zkušené pracovníky v oboru pozemních, dopravních a vodních staveb. Navštivte aktuální seznam konkurzů.
 
Jsme i na FACEBOOKU - staňte se našimi fanoušky
Máte nějaké dotazy, potřebujete poradit?

Diskrétní konkurzy
Umožňujeme našim klientům uspořádání diskrétních konkurzů, a to pro všechny kola jednání, v prostorách naší agentury v Ostravě, Praze a Brně.
 
Listopad 2009
Mimořádná nabídka pro našeho klienta, významnou nemocnici v Karlovarském regionu hledáme lékaře a sestry!
 
Listopad 2009
Změna na pobočce naší firmy v Praze na ulici Korunní, v budově firmy Avantia! Koordinátorkou výběrových řízení pro oblast Čechy se stává Mgr. Petra Svobodová. Kontakt: praha@anexperson.cz
 
Září 2009
Slevová akce Na měsíc září jsme vyhlásili slevu na vyhledání pracovníků pro zaměstanavatele. Pro informace kontaktujte paní Šárku Gawlíkovou.

Prosinec 2008
Otevřeli jsme novou pobočku v Českých Budějovicích. Naši konzultanti jsou tak připraveni zpracovávat požadavky našich klientů i v oblasti jižních Čech.

Srpen 2008
Připravujeme nově 4 "Specializované weby práce", které budou zaměřeny na rychlé vyhledávání a oslovování kvalitních kandidátů přímo pro oblasti, po nichž je v tuto dobu největší poptávka. Jedná se o řemeslníky, administrativní pracovníky, obchodníky a IT pracovníky. Spuštění webů plánujeme začátek roku 2009.
 
Červenec 2008
Spustili jsme novou verzi on-line databáze uchazečů o zaměstnání. Díky novému efektivnějšímu způsobu registrace uchazečů jsme schopni úspěšněji a přesněji vyhledávat vhodné kandidáty na inzerovaná pracovní místa.

Květen 2008
Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v Office Centru Spielberk. Koordinátorkou výběrových řízení pro oblast střední a jižní Moravy se stala Mgr. Martina Kopečková. Kontakt: brno@anexperson.cz

Pro klienty
created by DEFR ANEX personální agentura © 2000 - 2018