ANEX - personální agentura

Jsme zde pro vás jiřž 12 let

Profil firmy

Popis činnosti

Na trhu práce působíme dlouhodobě, letos slavíme již šestnáct let. Pracujeme na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Zaměřujeme se na vyhledávání pracovníků dle specifikací zadavatele a metod obvyklých. Specializujeme se na vyhledávání pracovníků, pracovní a psychologické poradenství, personální audity, Assessment/Development Centra. Služby zajišťujeme mnoha firmám a uchazečům z České republiky a EU. Naše kanceláře naleznete v Ostravě, Praze a Brně.

Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku. Můžeme také prověřit stávající týmy formou Development Centra. Jsme sehraným týmem odborníků s dlouholetými zkušenostmi. Svou práci děláme rádi a poctivě. Jsme si dobře vědomi, že v dnešní složité době je potřeba umět vhodné kandidáty nejen najít a oslovit, ale také kvalitně a dobře posoudit a vybrat.

Nejsme pouze sběrateli a přeposílateli životopisů. Provádíme výběrová řízení na profesionální úrovni s kandidáty odpovídajícími požadavkům klientů. Při výběrových řízeních a při poskytování ostatních služeb spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými konzultanty s bohatými zkušenostmi z oblasti lidských zdrojů, psychologie, andragogiky a vzdělávání. Řídíme se obecně platnými zásadami slušnosti a zákony obchodní politiky: diskrétnost, profesionalita, informovanost, spolehlivost a etika.

Cíle firmy

Naším cílem je poskytování stále kvalitnějších a komplexnějších služeb našim zákazníkům, neustálé zefektivňování procesů vyhledávání pracovníků, které zadavatel může téměř okamžitě zařadit na požadovanou pozici.

Historie firmy

ANEX personální agentura je ryze českou firmou, která byla založena v Ostravě v červnu roku 2000 nynější ředitelkou Věrou Pietrasovou. Úspěšně jsme rostli a stále vyšší poptávka po vyhledávání pracovníků a zvyšující se zájem o komplexnější služby nás vedl k postupnému rozšiřování portfolia služeb o personální audity, Assessment/Development Centra a psychologické služby. Díky výborné spolupráci s profesionálními konzultanty a kapacitami z oboru naše firma stále úspěšně roste. Dnes má náš tým 9 stálých pracovníků, několik externě spolupracujících konzultantů a profesionálů, se kterými spolupracujeme na menších i rozsáhlejších personálních projektech. Otevřeli jsme postupně pobočky v Praze a v Brně, abychom byli blíže našim klientům na území celé České republiky.

Děkujeme všem stávajícím klientům za poskytnutou důvěru a rozhodnete-li se i Vy využít naše služby, uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Věra Pietrasová, ředitelka agentury

Pro klienty
created by DEFR ANEX personální agentura © 2000 - 2018