Praha, Brno, Ostrava

Jsme zde pro vás již 24 let

Diskrétní inzerce práce

Tuto specifickou službu nabízíme klientům, kteří:

  • potřebují zainzerovat pracovní pozici včetně mzdy, ale nechtějí, aby stávající zaměstnanci měli možnost mzdu zjistit
  • plánují vyměnit stávajícího pracovníka, aniž by se o tom v procesu vyhledávání náhrady dozvěděl
  • nechtějí, aby konkurence či zákazníci měli možnost zjistit, jaké zaměstnance hledají  

Takové požadavky Vás mohou dovést k potřebě pozici inzerovat specifickým způsobem, než běžnou inzercí pod jménem firmy. Proto nabízíme tuto službu mimo náš klasický recruitment. Pomáháme tím řešit problém zákazníků, kteří jsou zvyklí si zaměstnance vyhledávat personální inzercí sami, ale daná pozice by jim neumožňovala kvůli omezením využít celkový potenciál běžné inzerce. Inzerce probíhá pod ANEX personální agenturou, jméno zadavatele inzerce není uvedeno.

Dlouhodobé zkušenosti nám ukazují, že neuvedení mzdy u inzerce, zvláště v dnešní době, je značným handicapem inzerce a většinou znamená výrazně menší odezvu uchazečů na inzerci. Přesněji je to o 60 - 80% reakcí méně. S námi vystavíte plnohodnotný inzerát a o drahocené reakce nepřijdete!

Na druhou stranu uvedení mzdy pracovní pozice u firmy, ve které zaměstnanci nemají o mzdách ostatních přehled, může toto zjištění způsobit problémy a nespokojenost. S námi se tomuto vyhnete a vystavíte plnohodnotný inzerát včetně mzdy!

Naší prioritou je DISKRÉTNOST PRO INZERENTA, inzerce probíhá pod hlavičkou ANEX. Znění inzerátu sestavujeme v součinnosti s klientem tak, aby nebylo možné rozklíčovat zadavatele. Jméno klienta uchazečům nesdělujeme a všechny reakce zasíláme klientovi, který si následně vybere vhodné uchazeče k oslovení svým běžným způsobem.   

-----

Službu Cílená inzerce nabízíme alternativně klientům, kteří nechtějí využít klasických služeb vyhledávání personální agenturou. Obsahuje běžnou inzerci v balíčku BASIC, který je určen převážně pro méně odborné pozice. Rozšířenou verzí je balíček TOP, který je určen pro specifičtější pozice v managementu, obchodu, administrativě, ekonomice a technice. Balíček Inzerce PREMIUM je navíc doplněn o další služby, jako je vyhledávání vhodných uchazečů v databázích životopisů, na LinkedIn a vytvořením cílených reklamních kampaní přímo pro danou pozici se zobrazováním potenciálním uchazečům na základě přesnějšího cílení na stránkách Seznam, Google a jejich partnerských webech a na Facebooku.

(Nezobrazuje-li se Vám tabulka Inzercí na mobilním zařízení správně, použijte náhled ZDE.)

Inzerce BASIC Inzerce TOP Inzerce PREMIUM

7.900,-

9.900,-

21.900,-

Inzerce pod hlavičkou ANEX, délka vystavení inzerátu 30 dní

Vystavení inzerátu na stránkách anexperson.cz

Vystavení inzerátu na 8 portálech prace.cz, jenprace.cz, kariera.cz, superkariera.cz, easy-prace.cz, alfred.cz, bohemiajobs.cz, hitprace.cz

Maximální zachování diskrétnosti klienta při průběhu zakázky

Možnost úprav textu inzerátu v průběhu inzerce

Navíc vystavení inzerátu na jobs.cz (vhodné pro odbornější pozice a pozice středního a TOP managementu)

X

Vytřizování uchazečů a NEzasílání těch, kteří NEsplňují požadavky pozice

X

Posílení inzerce vytvořením reklamních kampaní přímo pro danou pozici s cíleným zobrazováním na FB, Instagramu, Google, Seznamu a jejich partnerských webech

X

X

Aktualizace inzerátu na portálech po 14 dnech od vystavení

X

X

X

X

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Náš newsletter