Praha, Brno, Ostrava

Jsme zde pro vás již 24 let

Cílenáinzerce 4

Službu Cílená inzerce nabízíme alternativně klientům, kteří nechtějí využít klasických služeb vyhledávání personální agenturou. Obsahuje běžnou inzerci v balíčku BASIC, který je určen převážně pro méně odborné pozice. Rozšířenou verzí je balíček TOP, který je určen pro specifičtější pozice v managementu, obchodu, administrativě, ekonomice a technice. Balíček Inzerce PREMIUM je navíc doplněn o další služby, jako je vyhledávání vhodných uchazečů v databázích životopisů, na LinkedIn a vytvořením cílených reklamních kampaní přímo pro danou pozici se zobrazováním potenciálním uchazečům na základě přesnějšího cílení na stránkách Seznam, Google a jejich partnerských webech a na Facebooku.

(Nezobrazuje-li se Vám tabulka Inzercí na mobilním zařízení správně, použijte náhled ZDE.)

Inzerce BASIC Inzerce TOP Inzerce PREMIUM

7.900,-

12.900,-

24.900,-

Délka vystavení inzerátu 30 dní

Vystavení inzerátu na stránkách anexperson.cz

Vystavení inzerátu na portálech prace.cz, jenprace.cz, kariera.cz, superkariera.cz, easy-prace.cz, bohemiajobs.cz, hitprace.cz a pracezarohem.cz (tento pouze při vhodnosti pozice)

Komunikace s uchazeči

Marketingová podpora sdruženými reklamami ANEX

Navíc vystavení inzerátu na jobs.cz a profesia.cz (vhodné při vyhledávání středně a vysoce odborných pozic, specialistů a pozic středního a TOP managementu)

X

Vytřízení uchazečů a NEzasílání těch, kteří NEsplňují požadavky pozice

X

Vyhledávání vhodných uchazečů v databázích životopisů

X

X

Vyhledávání vhodných uchazečů na LinkedIn

X

X

Vytvoření internetových reklam přímo pro danou pozici s cíleným zobrazováním na Google, Seznam a jejich partnerských webech a Facebooku

X

X

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Náš newsletter